Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Meydankavağı, Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Avni Tolunay Cd. No:77A B Blok, 07200 Muratpaşa/Antalya
Telefon +905326447307
Yusuf Görgülü
İki dişime kanal tedavisi,dört dişime dolgu yapıldı.Üç tane 20lik dişimin çekimi yapıldı.Klinik çok hijyenik ve çalışanlar güler yüzlü.Tedavilerimde yardımcı olan ve her aşamayı sabırla açıklayan Doktorum Abdullah beye çok teşekkür ederim.
Deniz Juliana Dike
Nach der Zahnaufhellung waren die auf meine Vorderzähne aufgetragenen Laminatfurniere äußerst natürlich. Die Klinik ist sehr hygienisch, das Personal ist besorgt. Ich möchte mich bei Doktor Abdullah für die Unterstützung bei meinen Behandlungen bedanken. Ich kann es auf jeden Fall jedem empfehlen.
Hulya Işık
İlgi, alaka ve güleryüz mükemmel????. İlk defa diş ile ilgili işlemlerden 4 adet 20lik diş çekimi biri dikişli ve 2 adet de dolgu yaptırdım, ilaç kullanmama bile gerek kalmadı... Ayrıca baya da büyük 2 adet 20lik dişlerimin çekimi sadece 25 dk sürdü. Abdullah hocamın eli o kadar hafif ki hissetmedim bile. Beni görenler diş çektirdiğime inanmadılar bile gerisini siz düşünün ???? Gözleriniz kapalı dişlerinizi emanet edebileceğiniz profesyonel bir hekim ve steril bir klinik... iyiki ama iyiki MelaDent diyorum ????????
Melis Demiral
Abdullah Bey çok hijyenik ve profesyonel bir hekim. Dolgu ve beyazlatma yaptırdım çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum
Taner Gündüz
İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Personel çok güler yüzlü ve ilgili.Sorduğum tüm soruları sonuna kadar dinleyerek tek tek cevaplayan abdullah hocama teşekkürler.Ayrıca klinik çok steril ve ferah. Çok beğendim. Herkese öneririm.
Gizem Nur Yurtseven
Personelin güler yüzlülüğü ve hekimlerin becerikli ve bir o kadar hafif elleri için çok teşekkür ederim. Şüphe edilmeden gidilebilir.
Koray Elvermez
Çok iyi,çok memnun kaldım.
Hakkımızda

Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında... Antalya'nın gözde semtlerinden biri olan Muratpaşa'da hizmet veren Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, güleryüzlü ve uzman kadrosuyla sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Telefon numarası olarak +905326447307 ile iletişime geçebileceğiniz klinik, modern ve konforlu bir ortamda hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Kliniğin bulunduğu adres ise Meydankavağı, Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Avni Tolunay Cd. No:77A B Blok, 07200 Muratpaşa/Antalya'dır. Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sağladığı geniş hizmet yelpazesiyle sizlerin her türlü diş sağlığı ihtiyacını karşılayabilme amacındadır. Uzman diş hekimleri tarafından gerçekleştirilen çeşitli diş tedavileri, implant uygulamaları, estetik diş hekimliği, ortodonti, diş beyazlatma gibi birçok hizmeti, son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir.

Klinik, steril ve hijyenik bir ortam sunarak sizlerin en iyi şekilde tedavi olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda hastalarına son derece sabırlı ve anlayışlı bir şekilde yaklaşan uzman kadrosu, sizlere en etkili tedavi yöntemlerini sunarak sağlıklı ve güzel bir gülümseme elde etmenize yardımcı olmaktadır. Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sizlere öncelikli olarak sağlıklı ve estetik bir gülümseme sunmayı hedeflemektedir. Tedavi süreciniz boyunca her adımda size destek olacak, geniş tecrübesi ve profesyonel yaklaşımıyla güvenilir bir ortam sağlayan klinik, diş sağlığınızı korumanıza yardımcı olmak için burada sizleri bekliyor.

Siz de Özel Meladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne adım atarak, güvenle ve huzurla tedavi olabileceğiniz bir ortamda sağlıklı gülüşünüze kavuşabilirsiniz.