Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Özel Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@sebadisklinik.com.tr
Adres Haseki Sultan, Özel Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Turgut Özal Millet Cd No: 59, 34096 Fatih/İstanbul
Telefon 902125310459 Web Sitesi http://www.sebadisklinik.com.tr
Enes TR 05
İn diese Klinik in der ich und meine Familie alle Zahn- und Mundgesundheitsbehandlungen durchführen lasse wird die neueste und modernste Technologie verwendet. Zahnarzt Serhan ist ein Zahnarzt, der sich gut um den Patienten kümmert und sich auf ästhetische Zahnheilkunde spezialisiert hat. Die Klinik befindet sich in einer sehr zentralen Lage in Istanbul Ein Zahnarzt, den ich meinen Freunden aus Deutschland immer empfehle Alle, die die Behandlung erhalten haben, waren sehr zufrieden. Die Preise sind im Vergleich zu Deutschland sehr günstig.Eine hochwertige Zahnklinik.
inci orhan
Yıllardır tedavilerimi yaptırdığım Dt. Gökhan Bey’den çok memnunum. Güleryüzlü, samimi ve hastasının memnuniyetini ilk sırada tutan başarılı bir doktordur. Kendisine çok minnettarım????????
Paulina Ionita
Aile dostlarımızın tavsiyesi üzerine Serhan doktorla yollarımız kesişti. 7 Yaşındaki kardeşim doktorlardan çok korkuyordu asla gitmek istemiyordu ve Serhan doktor sayesinde bu korkusunu yendi. Dişleri kötü durumdaydı ve gerekli tedavilerden sonra hiçbir problemimiz kalmadı. Doktorun iletişimi, anlatımı, titizliği, çalışma şekli ve her şey baştan sona mükemmel. Herkese şiddetle tavsiye ediyoruz.
kvsr dd
Güler yüzlü çalışanları ve tecrübeli hekim kadrosuyla gönül rahatlığıyla gittiğim kliniktir. Doktor Gökhan beyin deneyimi ve yaklaşımları diş hekimi korkumu yenmeme yardımcı oldu. Sağlıklı dişler ile gülümsemi onlara borçluyum????????
Yasin Konuk
Diş temizliğimi,dolgu işlemimi,diş kaplamalarımı yapan Serhan Hocam a ve asistanlarına işlerinde çok kaliteli , titiz ,hijyenik ve kibar oldukları için çok teşekkür ederim... Eğer önce kalite ve ilgi odaklı bir hizmet istiyorsanız Serhan Hoca ve ekibi ile kesinlikle doğru yerdesiniz...
Nuran Uğur
Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine tavsiye üzerine gittim.İyiki gitmişim.Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Temizlik ve hijyen son derece mükemmel.İşini layıkıyla yapan ,naif,kibar ve tecrübeli Serhan beye ve ekibine çok teşekkür ederim.????????
Ali Rıza Yörür
Serhan hocam güler yüzü ve ilgisiyle çocuklarımın endişe duymadan gittikleri mesleğinde çok deneyimli bir hekimdir. Herkese tavsiye ederim.
MMM sak
Восхитительный доктор.Доктор от Бога!!!!! Чистота,аккуратность,профессионализм все это относится к доктору Серхан бею! Лучшего стоматолога не найти.
Hakkımızda

Özel Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde hizmet veren özel bir diş kliniği olarak tanımlanabiliriz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle birlikte, kapsamlı ve modern diş tedavileri sunarak hastalarımızın gülümsemelerini sağlamaktayız. Klinik olarak, alanında uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilmekteyiz. Önceliklerimiz arasında hastalarımızın rahatlığı, sağlığı ve mutluluğu yer almaktadır.

Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz, sizleri korkutan ve endişelenen olumsuz diş deneyimlerini unutmanızı sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, en yeni diş tedavileri ve teknolojik yeniliklerle donatılmış modern bir klinik sunmaktayız. Güncel ve ileri teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için çaba göstermekteyiz. Özel Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin amacı, hastalarımıza en iyi kalitede ve kapsamlı diş tedavisi sağlamaktır.

Her bireye özgü tedavi planları oluşturarak, sorunlarına en uygun çözümleri sunmaktayız. Modern diş tedavilerini uygularken, hastalarımızın rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne ulaşmanın birkaç farklı yolu bulunmaktadır.

Telefon numaramız olan 902125310459'dan bize ulaşabilir, ayrıca web sitemiz http://www.sebadisklinik.com.tr adresinden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Klinik adresimiz ise Haseki Sultan, Özel Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Turgut Özal Millet Cd No: 59, 34096 Fatih/İstanbul şeklindedir. Bizler Seba Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, hayatınızı daha sağlıklı bir gülümsemeyle dönüştürmeye ve geleneksel diş hekimliğinde daha ileri adımlar atmaya kararlıyız.

Sizleri ağırlamak ve size özel çözümler sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Sağlıklı bir diş yapısına sahip olmak ve gülümsemenize özgüven katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.