Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Özel Uşak Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail security@mail.instagram.com
Adres Özel Uşak Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Kemalöz Mahallesi Mehmet Topaç Bulvarı No:124/A Merkez/ Uşak, 64200 Merkez/Uşak
Telefon 7699836578504 Web Sitesi http://instagram.com/usakatadent
Elvan Hasan Yılmaz
sabırla ilgilendikleri için özellikle mehmet beye teşekkür ederim. diş taşı temizliği ve dolgu için gittim. aldığım hizmetten memnunum. tavsiye ediyorum.
Dilek Gökçen
Diş ve diş etiyle ilgili bütün sorun/sorularıma çözüm üretip, güler yüzlü ve ilgili yaklaşımıyla bütün korkularımı yenmemi sağladığı için Mehmet Güzel Bey’e çok çok teşekkür ederim. İyi ki size gelmişim ????
faruk özusta
7,5 yaşındaki kızımın 2 azı dişine kanal tedavisi ihtiyacı vardı. Ata dent Mehmet beye gittik. Farklı kliniklerde genel anastezi ile yapılabilir denilen kanal tedavisi gibi çocuklar için meşakkatli olabilecek işi , oyuna ve tiyatroya çevirerek kızımın 2 haftada toplamda sadece 2 seansta tedavisini sorunsuz şekilde tamamlamış olduk. Güler yüzü, ilgilisi ve uzmanlığı için kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. İhtiyaç halinde şiddetle tavsiye ederim.
Fatih Deniz
Diş taşı temizlenmesi , diş beyazlatma ve 3 tane dolgu işlemimi Atadent'te yaptırdım. Ekip çok profesyonel ve güleryüzlü, süreç ve sonuçlardan son derece memnun kaldım.
Vural Aygün
Gerçekten çok güleryüzlüler, dişçi fobim vardı ve maalesef dişim kırıldığı için gördüğüm ilk polikliniğe girmek durumunda kaldım. İlgilenen diş hekimlerimize gerçekten çok teşekkür. Hem farkındalık hem de sağlık için yeniden ziyaret edeceğim
mehri memiç
İzmir’den gelip Mehmet Bey’in emin ellerinde sağlıklı gülüşler kazanıp gönül rahatlığıyla evimize dönüyoruz. Çok teşekkür ederim ????
Fadime Akinci
Diş koltuğundan bile korkan biri olarak rahat ve acısız bir şekilde dolgumu yapan Mehmet Beye çok teşekkür ederim.Donanımlı bir klinik, profesyonel bir ekip.Gözünüz kapalı içiniz rahat bir şekilde gidebilirsiniz.
Ramazan KESKIN
İlgili, ve güler yüzlü bir klinik ortamı, Mehmet beyde diş temizliği ve dolgu yaptırdım rahat ve işinin ehli bir doktor ..
Hakkımızda

Özel Uşak Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Uşak'ın önde gelen diş kliniklerinden biridir. Gerek modern donanımı gerekse uzman kadrosuyla, hastalarına kaliteli ve etkili hizmet sunmaktadır. Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, uzun yıllardır sektördeki deneyimi ile bölgenin öncü sağlık kuruluşlarından biri olmuştur.

Güvenlik konusunda da oldukça titiz olan klinik, security@mail.instagram.com adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Kliniğin iletişim numarası 7699836578504'dür. Hızlı ve etkin bir şekilde randevu almanızı sağlamak için telefon hattı her zaman açıktır.

Uşak Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nin en güncel bilgilerine http://instagram.com/usakatadent adresinden ulaşabilirsiniz. Kemalöz Mahallesi Mehmet Topaç Bulvarı No:124/A adresinde bulunan poliklinik, Uşak merkeze kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Hastalarına çağdaş ve hijyenik bir ortam sunarak, tedavi süreçlerini en iyi şekilde yönetmeyi hedefler.

Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde alanında uzman diş hekimleri ve deneyimli sağlık personeli görev yapmaktadır. Hastaların tüm diş sağlığı sorunlarına kesin çözümler üretirken, rahat ve güvenli bir ortamda tedavi olmalarını sağlarlar. Kliniğimizde uygulanan tedavi yöntemleri son teknoloji cihazlarla desteklenmektedir.

Bu sayede hastalara konforlu bir deneyim yaşatmaktayız. Tedavi sürecinin her aşamasında hasta memnuniyetini ön planda tutarak, sağlığınızı en iyi şekilde korumayı hedefliyoruz. Uşak Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, alanında uzman hekimlerin yanı sıra güler yüzlü ve tecrübeli personeliyle de tanınmaktadır.

Hasta odaklı hizmet anlayışıyla, her hasta için özel bir tedavi planı oluşturarak, en ideal sonuçları elde etmeyi amaçlar. Siz de Özel Uşak Atadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni tercih ederek, diş sağlığınızı uzman ellerle teslim edebilirsiniz. Gelişmiş teknoloji, hijyenik ortam ve deneyimli kadrosuyla, size en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanıyoruz.