Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Sanlet Dental Laboratory
Yorum Yap
E-Mail info@sanletdental.com
Adres İçerenköy, Sanlet Dental Laboratory, Ertaç Sk. No:8 D:3, 34752 Ataşehir/İstanbul
Telefon 02165764719 Web Sitesi http://www.sanletdental.com
Nevin Tarhan
Çok ilgilenildi ve iyi karşilandim . Çok kısa sürede protezimdeki sorun halledildi. Teşekkur ederim,iyi ki Sanleti bulmußum!
Sevda G.
Cemil Bey ve Özlem Hanım çok ilgililer. Çözüm odaklılar ve işlerini çok düzgün yapıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Bilge Yüksel Aydeyer (Gülüş Atölyesi)
Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz titiz, dürüst ve işini iyi yapan bir laboratuvardır. Zaman sıkıntısı yaşadığımız çok vakada bizi zor durumda bırakmadan işimizi çözdüler. Yetenekli teknisyen arkadaşlara ne istediğinizi anlatmanız yeterli, onlar gerisini halleder????
Dt Aziz Çalışkan
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden, hekim ile iletişimi iyi olan ve bu doğrultuda bir hekimin istek ve beklentilerine hemen cevap verebilen bir laboratuvar. Yaptıkları işlerin arkasında durarak, güveninizi boşa çıkartmayan bir protez laboratuvarı. Kesinlikle tavsiye ederim.
Uzay Evren
Farklı zamanlarda iki defa tamir işlemi yaptırdık. Gayet memnun kalındı. Yalnız fiyatları biraz yüksek.
Hipnodenta dişhekimliği
Yıllardır uyum içerisinde çalıştığım, özenli ve kaliteli işler çıkaran, dürüst , güvenilir arkadaşlarımız. Kendilerini sürekli olarak geliştirme gayretleri de takdire değer. Teşekkür ediyor, hayırlı bereketli işler diliyorum.
Ünal Öğüncü
Özenli ve titiz çalışan bir laboratuar. İnce işçilik için tavsiye ederim. Her türlü sorunda yardımcı olabilecek güzel insanlara sahipler.
Onur S.
İşlerini titizlikle yapan ,bizleri mahçup ettirmeyen güzel bir işletme. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip edip , gerekli cihaz yatırımlarını da yapmaları artı değer.
Hakkımızda Sanlet Dental Laboratory, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde bulunan ve dental laboratuvar hizmetleri sunan bir firmadır. 02165764719 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sanlet Dental Laboratory, aynı zamanda info@sanletdental.com adresi üzerinden de size hizmet vermektedir. Sanlet Dental Laboratory'nin uzman kadrosu, son teknoloji cihazlar ve kaliteli malzemeler kullanarak dental laboratuvar hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Dişlere estetik ve fonksiyonel çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar. Firma, kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahip olarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip eder ve en son teknoloji ile üretim yapar. Müşterilerinin taleplerine en uygun çözümleri sunmak için özenle çalışır ve kısa sürede kaliteli işler ortaya koyar. Sanlet Dental Laboratory'nin web sitesi olan http://www.sanletdental.com üzerinden, firmanın sunduğu hizmetler ve referansları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinde ayrıca iletişim bilgileri ve firma adresi de yer almaktadır. Sanlet Dental Laboratory'nin merkezi İçerenköy'de bulunmaktadır ve detaylı adresi Ertaç Sk. No:8 D:3, 34752 Ataşehir/İstanbul şeklindedir. Firmaya bizzat giderek veya telefonla iletişime geçerek diş laboratuvarı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sanlet Dental Laboratory, güvenilir, profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla diş laboratuvarı sektöründe öncü bir firma olarak bilinmektedir. Estetik ve fonksiyonel çözümleriyle müşterilerine kusursuz bir deneyim sunmaktadır.