Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
2.7 puan
Sevgi Dis Klinigi
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Moğultay, Sevgi Dis Klinigi, Kıbrıs Sk. No:11/A, 62000 Merkez/Tunceli
Telefon +904282125512
Melisa Demircan
Altı ay önce sevgi diş kliniğinde Oğulcan hanım tarafından iki adet kanal tedavisi ve bir adet dolgu yaptırdım, son derece memnun kaldım. Kendisi çok güler yüzlü ve işinde profesyoneldi, ayrıca çalışan bütün asistanlar da fazlasıyla yardımseverler, şiddetle tavsiye ederim!
Hayrinnisa Karacan
Güleryüzlü, ilgili ve gerçekten yetkin bir ekip. Her şey için teşekkür ediyorum.
music tv
Çok iyi bir yer gerçekten tavsiye ediyorum
Alihan Tuzsuz
, Çocuğuma dolgu yaptırmak için gittim muane için saatlerce bekletildim.Berbat pis bir diş kliniği. Temizlik hiç yok. Sesten gürültüden oturulmaz
Çiğdem Çılgın
Annemin dişlerini yaptık ve çok bekletiyorlar. Bazen saatlerce beklediğimiz oldu. Çok uzun süre sürdü tedavisi.
Ahmet Kılıcıkesen
Bana randevu verdıler tekrarda ıptal ettıler doktor yok diye Beni randevumu başkasına vermişler
Bekleyen Hasta
Devlet hastanesinden daha fazla beklemek istiyorsanız tam adresi
Hakkımızda

Sevgi Dis Kliniği, Tunceli'nin Merkez ilçesinde hizmet veren öncü ve güvenilir bir diş kliniğidir. Güleryüzlü ve deneyimli kadrosuyla üstün kaliteli hizmet sunmaktadır. Hastalarına modern ve konforlu bir ortamda tedavi imkanı sunan Sevgi Dis Kliniği, gelişmiş teknolojik cihazlarının yanı sıra hijyenik çalışma ortamıyla da öne çıkmaktadır.

Dentofobi (diş korkusu) yaşayan hastalara özel olarak tasarlanan rahatlatıcı ve sakinleştirici tedavi yöntemleri ile herkesin korkusuzca tedavi almasını sağlamaktadır. Kliniğin hizmet verdiği branşlar arasında genel diş hekimliği, estetik diş hekimliği, ortodonti ve implantoloji gibi birçok alanda uzmanlaşmış ekip bulunmaktadır. Bu sayede hastalarına her türlü diş problemine yönelik en doğru teşhis ve tedavi seçeneklerini sunmaktadır.

Sevgi Dis Kliniği'nin iletişim numarası +904282125512 olarak hizmet vermektedir. Randevu almak veya detaylı bilgi için klinik telefonunu arayabilirsiniz. Moğultay, Sevgi Dis Kliniği, Kıbrıs Sk.

No:11/A, 62000 Merkez/Tunceli adresinde yer alan klinik, kolay ulaşılabilir konumuyla da dikkat çekmektedir. Sağlık sektöründe sağladığı başarılarla tanınan Sevgi Dis Kliniği, her hastasına samimi ve güvenilir bir ortamda hizmet sunmaktadır. Hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan klinik, her geçen gün daha da genişleyen hasta kitlesiyle büyümekte ve gelişmektedir.

Sevgi Dis Kliniği, sıcak ve samimi personeliyle her hastasının güvenliği ve memnuniyeti için çalışmaktadır. Tedavi sürecinde hastalarına uygun çözümler sunan klinik, gelişmiş teknikleri ve kaliteli malzemeleriyle diş sağlığı konusunda en iyi sonuçları elde etmeyi hedeflemektedir. Tüm bu özellikleriyle Sevgi Dis Kliniği, Tunceli halkının güvenini kazanmış bir sağlık merkezi olup, diş sağlığı sorunlarınız için güvenebileceğiniz adreslerin başında gelmektedir.

Sağlıklı ve güzel bir gülümseme için Sevgi Dis Kliniği'ni tercih edebilirsiniz.