Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.5 puan
Simge Tıp Laboratuvarı
Yorum Yap
E-Mail bilgi@simgelab.com
Adres Kırmızıtoprak, Simge Tıp Laboratuvarı, Vali Ali Fuat Güven Blv No:1/A, 26020 Odunpazarı/Eskişehir
Telefon 902222254466 Web Sitesi http://www.simgelab.com
İbrahim
2 sefer kan tahlili yaptırdım şehir dışından gelerek memnun kaldım gerwk personel in bilgi vermesi gerekse ömer hocam test hakkında telefonla konuşarak bilgi vermesi gayet güzel tşk ederim simge laboratuvarı na saygılarımla
Oguzhan B.
2 kere kan testi yaptirdim ve cok memnun kaldim. Tavsiye ederim ????
Erkan Çubukçu
PSA ve Serbest PSA yaptırdım. Dışarıdaki fiyatlara göre oldukça ekonomik fiyata, güvenilir ve güleryüzlü hizmet. Teşekkürler
omer faruk Guler
Uygun fiyatla ve en önemlisi güvenilir bir şekilde tüm kontrolleri yapıyorlar. Ayrıca covid testi de yaptırdım. Ömer Hoca da çok ilgili teşekkür ederim.
Alper Yilmaz
Çalışanlar danışma hemşire doktor bey inanılmaz iyiler o kadar güzel ilgilendiler ki anlatamam çok saolun herşey için
İbrahim BAYIR
Laboratuvardaki herkes çok ilgili ve işinin ehli. Ortam çok hijyenik ve ferah.Konumuda çok güzel.
Samil Baturay
Cok güleryüzlü karsilandik. Herkese tavsiye ederim. Hersey icin cok tesekkür ederim
Nihat Zeren
Çocuğuma yaptırdığım idrar kültürü sonucunu biz sizi ararız deyip aramadıkları gibi aradığımda sonucu söylediler yanlışlık olmasın dedim bu isimde başka kimse yok sizin çocuğunuz dediler bu sonuca göre 3 aylık çocuğa antibiyotik başlanması gerekiyordu güvenmedim baska yerde tekrar tahlil yaptırdım ve sonuç temiz önceki tahlilde bulaşma olmuş bunu bana belirtseniz de telâşlanmasak daha iyi degil mi? tavsiye etmiyorum.
Hakkımızda Simge Tıp Laboratuvarı hakkında... Simge Tıp Laboratuvarı, Eskişehir'de faaliyet gösteren bir sağlık kurumudur. Firmamız, sağlık sektöründeki deneyimi ve uzman kadrosuyla güvenilir hizmetler sunmayı hedefleyen bir yaklaşımla hareket etmektedir. Simge Tıp Laboratuvarı, sağlık alanında müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışır. Firmamız, modern laboratuvar ekipmanları ve yenilikçi teknolojileri kullanarak tanı, tarama, test ve analizler konusunda kaliteli hizmetler sunmaktadır. Üstün donanımlı laboratuvarımızda, alanında uzmanlaşmış sağlık profesyonelleri çalışmaktadır. Firma ekibimizin uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirdiği tetkikler neticesinde, en güvenilir ve doğru sonuçlar elde edilmektedir. Simge Tıp Laboratuvarı, hastaların ve sağlık profesyonellerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermek için geniş bir test ve analiz yelpazesi sunmaktadır. Kan testleri, idrar analizleri, genetik testler ve enfeksiyon taramaları gibi birçok alanda hizmetlerimizi sunmaktayız. Sadece hasta merkezli bir yaklaşım benimseyen Simge Tıp Laboratuvarı, etik kurallara bağlı kalarak hastalarına güvenilir ve doğru sonuçlar sunmayı amaçlamaktadır. Sağlık verilerinin gizliliği ve güvenliği konularında büyük bir hassasiyet göstermekteyiz. Simge Tıp Laboratuvarı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışan bir firma olarak, iletişim kanallarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Aklınıza takılan soruları yanıtlamak ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi sağlamak için her zaman ulaşılabilir durumdayız. Firma iletişim bilgileri şu şekildedir: - Mail: bilgi@simgelab.com - Telefon: +902222254466 - Web sitesi: http://www.simgelab.com - Adres: Kırmızıtoprak, Simge Tıp Laboratuvarı, Vali Ali Fuat Güven Blv No:1/A, 26020 Odunpazarı/Eskişehir Simge Tıp Laboratuvarı olarak sağlık sektöründeki tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.