Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.9 puan
Sivas Özel Avrupa Ağız Ve Diş Sağlığı polikliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail info@sivasdis.com
Adres Örtülüpınar, Sivas Özel Avrupa Ağız Ve Diş Sağlığı polikliniği, İnönü Blv. No:12 Kat:3, 58030 Merkez/Sivas
Telefon 03462230708 Web Sitesi https://www.sivasdis.com
Hüseyin Ün
Kapıdan girişten itibaren güleryüzlü personeli,kaliteli hizmeti, ikramları ve sorunlarımız için çözüm odaklı elinden gelen herşeyi yapan ,memnuniyetle klinikten ayrılmamızı sağlayan tüm personele teşekkürlerimi sunuyorum. Estetik ve implant konusunda Sivas'ta bir numara hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz
Yasemin Doğan
Dt. Gizem hanım implant tedavisi uyguladı ve çok memnun kaldım. Hijyenik bir ortam ve güler yüzlü personelleriyle çok ilgililer. Sivas'ta diş polikliniği arayışında olanlar mutlaka uğrasın.
huriye cingöz
Yarı gömülü 20 yaş dişi ameliyatı için başvurdum. İlgi ve hizmet süperdi çok memnun kaldım. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Şehrimizin sizin gibi kaliteli işyerlerine ihtiyacı var
Yagız Er
Hayatımda gittiğim en iyi klinik keşke 10 yıldız verebilsem ağrısına dayanamayıp çektirmeye gittiğim dişimi kanal tedavisi yaparak kurtardilar. Hâlâ işini çok iyi yapan hekimlerimizin olması beni çok memnun etti. Güler yüzlü diş hekimime ve ekibine çok teşekkür ediyorum :)
PARS PAYİTAHT
Aşırı kahve ve sigara kullanımı yüzünden sararan dişlerime beyazlatma tedavisi için gittim. Güler yüzlü, hasta odaklı ve kaliteli hizmetleri için çok teşekkür ediyorum…
Kolay Rec
Eşimin uzun yıllardır devam eden diş problemi için tavsiye üzerine avrupa diş polikliniği ne gitttik. Gizem hoca tüm süreci ve işlemi anlattıktan sonra tedaviye başladık. 8 adet implant üzeri vidalı protezler yaptı şu an çok mutlu kullanıyor. Gizem hoca ve tüm ekibine Güler yüzlü sempatik yaklaşımları için çok teşekkür ederiz.
ilayda Dağlı
Yıllardan beri öndişlerime zinkonyum yaptırmak istiyordum araştırmalarım sonrasında gizem hocayı buldum bu konuda uzman olması beni ikna etti ve dişlerimi yaptırdım çok memnun yıllardan beri hayalini kurduğum dişlere kavuştum.
Yağmur Sema Doğan
Çok ilgililerdi teşekkür ederim ben 20lik diş çekimi için gittim baya korkuyordum ancak oldukça ağrısız bir çekim oldu teşekkürler
Hakkımızda

Sivas Özel Avrupa Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, Sivas şehrinin sağlık sektöründe öncü ve güvenilir bir kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Klinik, deneyimli ve alanında uzman diş hekimleriyle donatılmıştır. Personeli, hasta memnuniyeti odaklı çalışan, güler yüzlü ve sıcakkanlı profesyonellerden oluşmaktadır.

Avrupa standartlarında modern ve hijyenik bir ortama sahip olan klinik, son teknolojiye uygun ekipmanlarla donatılmıştır. Güncel tekniklerin kullanıldığı tedavi yöntemleriyle, hastalarının en iyi ve kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmetini almalarını sağlamaktadır. Sivas Özel Avrupa Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, hastalarının sağlıklı bir ağız ve diş yapısına sahip olmalarını önemsemekte ve bunu en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Tedavi alanları arasında estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği, implantoloji, diş beyazlatma gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Klinik, her bir hasta için bireysel tedavi planları oluşturmakta ve ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktadır. Hastalarının rahat ve güvende hissetmelerini sağlamak için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Sivas Özel Avrupa Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği, iletişim için kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Sivas Merkez'de bulunan kliniğe telefon, mail veya web sitesi üzerinden ulaşmak mümkündür. Profesyonel ve deneyimli kadrosuyla, hastalarının ağız ve diş sağlığı süreçlerinde yanlarında olmaktan mutluluk duymaktadır.

Daha sağlıklı, estetik ve güzel bir gülüşe kavuşmak isteyen herkesi Sivas Özel Avrupa Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne beklemektedir.