Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
special dental hacettepe
Yorum Yap
E-Mail hacettepe666@gmail.com
Adres Aşağınohutlu, special dental hacettepe, Lise Caddesi Atalay İş Merkezi, Lise Cd. Kat:3 Daire 14, 66100 Yozgat Merkez/Merkez/Yozgat
Telefon 03542176898 Web Sitesi http://www.hacettepedis.com
Pirgayip Yasar
Kaliteli hizmet, guleryüzlü anlayış ile doğru teşhis ve daha önce yapılan yanliş tedavilerin %99 oranında düzeltilebildiği, uzman kadrosu ile hizmet veren, kendini insanın özel olduğu hissini yasatan bir klinik. Randevu saatlerinde gecikme yasanmıyor, belirtilen saatte hizmet alınıyor. Randevu öncesi hatırlatma ve tekrar teyit alınmasi güzel. Fiyat konusunda da teşhis sonrasi detaylı bilgilendirme ve kişiye göre seçenekler mevcut. Klinik erişimi kolay ve civarda yakın otopark bulunmasi, engelli erişiminin düşünülmüş olmasi güzel. Tedavi sonrası kontrol ve kontrolden sonra memnuniyet için ayrıca arama yapılmasi ince düşünülmüş. Aynı soruna dair 1 kez gidilen nadir kliniklerden, yani sorunlu tedavi alinması imkansıza yakın.
murat güney
Özel Hacettepe Diş Polikliniği'nde çalışan hekimler alanlarında üst düzeyler, tedavi sürecimde gösterdikleri ilgiden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Özellikle kanal tedavilerimi ve zirkonyum kaplamalarımı en iyi şekilde yapan Dt. Ozan CAN bey ve ekibine teşekkürlerimi bir borç bilirim. İyi ki varsınız.
İbrahim Caltek
Tüm ailemizin mükemmel hekimleri. Ne zaman diş problemi yaşasak öncelikle Ozan hoca ve Hüseyin hoca hep çözüm buldular. Kendileri işinin ehli ve bir o kadar da başaralı. Herkese rahatlıkla öneririm.
Engin Ergin
Agiz ve diş tedavisi ile ilgili olarak gonul rahatligi ile gidebileceginiz mukemmel bir klinik. Hem tedavi oncesi hem sonrasi asistanlardan baslayarak herkes cok ilgili. Hekimler islerine cok hakim. Herkesin ellerine saglik...
Duru Aktaş
Yozgattan çok daha farklı yerlerde olmayı hak eden bir klinik ve ekip. Çalışanları canı gönülden tebrik ederim. Hijyen ve teknolojik altyapısı ile yozgatta hep en önde gelen olmuşlardır. Tüm ekibe çok teşekkür ederim.
Süleyman GÜRBÜZ
İki hafta önce sağ alt yirmilik dişimi aldırdım. Uyuşturma dahil 8 dakika sürdü. Ağrı veya sızı olmadan temiz bir şekilde çekimi tamamladı Hüseyin hocam. Ekip olarak kusursuz ve sorunsuz hizmet sunuyorlar. Yozgat'ta guvenilecek tek adres diyebilirim.
Aydın TANIŞ
Hangi tedaviyi yaptırdımsa implant dolgu kaplama vb. hepsini yıllar sonra bile kontrol edip memnuniyetimi soruyorlar. Bu benim için çok önemli. Hiç bir şikayetim olmasa bile yaptıkları işe sahip çıkmaları değerli bir davranıştır.