Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
4.5 puan
SPECIAL DENTAL HEALTH CLINIC DENT EDİRNE
Yorum Yap
E-Mail info@dentedirne.com
Adres İstasyon, SPECIAL DENTAL HEALTH CLINIC DENT EDİRNE, İnci Sk. No:1, 22100 Edirne Merkez/Edirne
Telefon 02842350202 Web Sitesi http://www.dentedirne.com
Gezdimgördüm Rehber
Hijyen kurallarına dikkat ediliyor. Fiyatlar her yerde aynı. Yani özel muayenehanesi olanlar ile poliklinikler aynı fiyatı uyguluyor. Dolgu 400 TL idi. Aynı anda hem tek başına muayenehanesi olan bir doktorla, burası aynı fiyatı verdi. Devlette muayene bulmak zor ve ilgi sıfır. Devlette dolguma bir şey yok dediler, ağrı ile gitmiştim, iki gün sonra hem dolgum düştü hem de diş kökünde iltihap varmış. Yani devlet memurları işini yapmak istemiyor maalesef. Orada niçin olduklarını unutuyorlar. Bazıları böyle maalesef. Herkesi bir tutamayız tabii. İşine sadık ve en iyisini yapmaya çalışanları tenzih ediyorum. Özel Dent ise çok yoğun. Randevu hep sorun. Acil bir durumda bir hafta sonraya randevu bulabiliyoruz. Özel bir poliklinik olarak doktor sayılarını artırmalılar.
Berkay
Yıllardır geldiğim ve dişçi korkumu yendiğim güvenilir adres ???????? Başta Mustafa Bey ve Elif Hanım olmak üzere tüm kadrosuna teşekkür ederim. Gerek özel ilgileri gerekse kullandıkları kaliteli ekipmanları olsun geldiğinizde gözünüzün arkada kalmayacağı bir klinik.
Serap Suçin
Yıllar önce dişlerimi yaptirdim..gayette çok memnunum 5 tane iplant yaptirdim hicbir sıkıntım yok kendi ana dişim gibi..çok gezdim ensonunda mustafa bey ve elif hanim sayesinde agrilarimdan kötü görünen dislerimden kurtuldum..çok teşekkür ediyorum özel dent ailesine..
SEMRA DEMIRELLI
Harika bilgili ve hijyenik bir sağlık kuruluşu. Deneyimi ve alakasi için diş hekimi Mustafa Çubukçu ya çok teşekkür ederim implant tedavisinde çok başarıli
Zineta 22
İlk defa kanal tedavisi yaptırdım yaptiktan sonra ağrı olucagini söylendi fakat bir ağrı bir hafta ya kadar uzamaz uzamasını geçtim kulağıma kadar ağrı var hatta yemek yerkn dişim kilidi kırılmasına rağmen aradım ve bir saatir bekliyorum rezalet????
Nadide Angi
Tüm aile implant tedavisi yaptırdık, esim, kardeşim, kendim için çok memnun kaldım. Kızım dişçi korkusu olmadan tedavisini kolaylıkla oldu, Dt Osman bey, Mustafa bey ve Elif hanıma verdikleri hizmetten gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca ekip arkadaşları da güler yüzlü, cıvıl cıvıl kızlar hepsini öpüyorum tekrar teşekkür eder, gönül rahatliyla tavsiye ederim.
Murat Serinyayla
Bugun ağlayarak gittiğim yer, beni o sekikde görünce hemen röntgen çekip bayan doktor ( adını öğrenemedim agridan) muayene sonrası kanal tedavisi uyguladı. Elide hafif acı duyduğumda hemen müdahale etti. Ağrım gitti. Daha yeni insallah akşam ağrımaz kısaca temiz,güvenilir, çözüm odaklı kaliteli bir yer gönül rahatlığıyla gidilebilir
Ferit Melen
İki kere implant uygulaması yapılmasına rağmen ilkini 7 adet implant 2yıl içinde ikinci uygulamayı 4 adet implant 7 ay sonrasında kaybettim. Her defasında daha iyisini kendi tabiriyle implantın ferrarisini takmamız lazım gibi cümlelerle paramı almak ve gereksiz yere acı çektirmekten başka bir şey yapmayan varlığı bile tehlikeli bir yer. Dişlerimi trakya üniversitesi tıp faküktesi diş hekimliğinde implant uygulamasına uygun olmadığını yeterli kemik yapım olmadığını öğrendim. Önce leğen kemiğimden parça alınarak üst çene kemiğine uygulama yapıldı. 8ay bekledim sonra 8 adet implant uygulaması yapıldı. 4 ay daha bekledim şu an protezler hazırlanıyor. Ciddi tarama ve tomografi filmi dahi çekmeyen (basit bir diş filiminden bahsetmiyorum. Lütfen araştırın bu önemli tam tanı için) yerlerden uzak durun. Ben bu kliniğe hak etmediği halde benden aldığı parayı, gereksiz ve sonuçsuz yere bana çektirdiği acılar için hakkımı helal etmiyorum.
Hakkımızda Special Dental Health Clinic Dent Edirne, Edirne Merkez'de bulunan bir diş sağlığı kliniğidir. Kliniğin iletişim bilgileri oldukça kolay ulaşılabilir ve müşteri odaklı hizmet sunmaktadır. Firmaya ulaşmak için info@dentedirne.com adresine e-posta gönderebilir veya 02842350202 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda resmi web sitesi http://www.dentedirne.com üzerinden de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İstasyon, SPECIAL DENTAL HEALTH CLINIC DENT EDİRNE, İnci Sk. No:1, 22100 Edirne Merkez/Edirne adresinde bulunan klinik modern ve hijyenik bir ortamda hizmet vermektedir. Konumu itibariyle ulaşımı kolay olan klinik, tüm diş sağlığı ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman doktor ve deneyimli personelden oluşan bir ekip ile hizmet vermektedir. Special Dental Health Clinic Dent Edirne, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Klinikte yapılan tedavi seçenekleri arasında diş çekimi, kanal tedavisi, dolgu ve protez uygulamaları gibi birçok diş hekimliği hizmeti bulunmaktadır. Ayrıca estetik diş hekimliği alanında da uzmanlaşmış olan klinik, güzel ve sağlıklı bir gülüşe sahip olmanızı sağlamak için çeşitli estetik diş uygulamaları sunmaktadır. Klinik, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ve güncel teknolojileri takip ederek tedavilerini uygulamaktadır. Bu sayede hastalarına en iyi sağlık hizmetini sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca klinik, hijyen konusunda da son derece titiz davranmaktadır. Tüm ekip, hasta güvenliği ve konforunu ön planda tutarak tedavilere özenle yaklaşmaktadır. Special Dental Health Clinic Dent Edirne, deneyimli ve güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Her bir hasta için bireysel bir tedavi planı oluşturarak, en uygun tedavi seçeneğini sunmayı amaçlamaktadır. Profesyonel yaklaşımı, modern tesisleri ve güvenilir hizmet anlayışıyla Special Dental Health Clinic Dent Edirne, diş sağlığı konusunda güvenebileceğiniz bir adres olmaya devam etmektedir.