Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
3.7 puan
Treadent Diş Kliniği
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail drtayyarkart@treadent.com
Adres Korkutreis, Treadent Diş Kliniği, Necatibey Cd. No:16/14, 06430 Çankaya/Ankara
Telefon 03122313354 Web Sitesi http://www.treadent.com
MTA
İşlerinde iyiler ve güleryüzle yapıyorlar.Samimi bir ortam var,tavsiye ediyorum :)
İpek Avşar
Mükemmel bir klinik, tüm hekimlerine teşekkür ederim ???????? ????
Sıla Akbulut
kesinlikle çok ilgisiz
Hakkımızda

Treadent Diş Kliniği hakkında: Treadent Diş Kliniği, modern tıbbi ekipmanlara sahip, tecrübeli bir kadro ile hizmet veren başarılı bir klinik olarak hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan klinik, güleryüzlü ve uzman doktorlarıyla hastalarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Klinikte, diş sağlığına odaklanan birçok farklı hizmet sunulmaktadır.

Estetik diş hekimliği, implant tedavisi, ortodonti, endodonti, periodontoloji ve pedodonti gibi alanlarda uzmanlaşmış doktorlar, hastaların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Treadent Diş Kliniği, güvenilir ve kaliteli tedavi imkanı sunmasıyla bilinir. Kliniğin iletişim bilgileri oldukça kolay ulaşılabilir niteliktedir.

Klinik telefonu, 03122313354 numarasıyla hastaların sorularını yanıtlamak için 7/24 hizmet vermektedir. Ayrıca, drtayyarkart@treadent.com mail adresi üzerinden de her türlü soruya cevap verilir ve randevu talepleri kabul edilir. Kliniğin takip edilebileceği bir web sitesi olan http://www.treadent.com üzerinden ise tüm hizmetler ve doktorlar hakkında detaylı bilgilere erişim sağlanabilmektedir.

Ayrıca, web sitesi üzerinden online randevu oluşturulabilmekte ve daha önceki hastaların geri bildirimlerini okuyabilmek de mümkündür. Treadent Diş Kliniği, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunan Korkutreis'te yer almaktadır. Klinik, Necatibey Caddesi üzerinde, No:16/14 adresinde hastalarını ağırlamaktadır.

Bu konum, ulaşım açısından da oldukça avantajlıdır ve kolaylıkla bulunabilmektedir. Treadent Diş Kliniği, uzman kadrosu, modern tıbbi donanımları ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla diş sağlığına önem veren herkese ideal bir seçenek sunmaktadır. Güvenilir ve kaliteli tedavi sunan Treadent Diş Kliniği, hastalarının memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.