Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Urfadent Udentoconcept Karaköprü
Yorum Yap
E-Mail info@udentoconcept.com
Adres Urfadent Udentoconcept Karaköprü, Atakent Mah. Atatürk Bulvarı Fuar Kavşağı No: 3A, 63320 Karaköprü/Şanlıurfa
Telefon 08502418682 Web Sitesi http://www.udentoconcept.com
Dilek Kalyoncuoğlu
Ömer Faruk Saatçi doktorumuz hem çok açık bilgilendiriyor hem de çok güzel çözümler sunuyor. Diş ağrım için gittiğimde çok özenli tedavi etti. Güler yüzüyle zaten insanı rahatlatıyor. Urfa’da güvenebileceğim tek doktordur. Ayrıca çene cerrahı Ali bey de 2 adet 20’lik dişimi çekti aynı anda. Hem çok kolay oldu hem tedavi öncesi ve sonrası çok açık bilgilendirdi. Hepsine teşekkür ederim.
Zeynep Çiçek
Uzun zamandır dişlerim yüzünden kendimde bir eksiklik hissediyordum artık değerli doktorum sayesinde rahatça gülebileceğim ,güler yüzleri ve hassasiyetleri için çok teşekkür ederim herkese çok memnun kaldım iyiki varlar .
Ahmet Karakuş
Ömer Faruk Saatçi ve ekibinin hizmet sunduğu,Yıllardır Gönül rahatliğiyla gittiğim,ve şimdide ailecek gittimiz, diş ve dişçi korkusu olanların korkularını yendiği ve herkese tavsiye ettiğim,bir klinik
M.HAKKI DOLAŞ
Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Personelin ilgisi çok çok iyi. Hepsi çok yardımsever ve güler yüzlü. Ciddi bir kurumsal yapısı var. Her yer pırıl pırıl ve iyi organize bir kurum. Ekip çok iyi. Özellikle Ömer Faruk Bey çok profesyonel. Sadece bir hasta olarak değil bir dost olarak ayrıldık. Teşekkürler her şey için.
ahmet bozkurt
hekimleri alanlarında uzman. tanı ve tedavilerde oldukça iyiler. tedavi (dolgu, kanal, diş eti çekilmesi, implant vb) sonrası aynı diş ile ilgili bir daha problem yaşamıyorsunuz. bunu kendimden biliyorum. iyiki Urfa 'da böyle bir klinik ve böyle iyi hekimler var
Osman Durmuş
Merhaba tedavim boyunca yapılan tüm işlemlerden memnun kaldım ayrıca kliniğinizin temizlik ve hijyene verdiğiniz önemi takdir ettim personel gerçekten güler yüzlü idi teşekkür ederim
KENAN ÇALIM
çok saygıdeğer ilgili hekimler ve çalışanlar.Ömer faruk bey ve diğer diş hekimleri kontrollerimi yaptılar. Dt.Sevilay hanım kanal tedavimin ilk seansını gerçekleştirdiler hiç ağrım olmadı tedavi süresince hala da yok 5-6 saat üzerinden geçti. ilk izlenim güleryüzlü nitelikli bir diş sağlığı merkezi oldu . alanında uzmanlık hissettim bu Şanlıurfalı olmayan biri olarak ailemizle gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir diş sağlığı merkezi olduğunu hissettiriyor. memnun ayrıldım,endişeyle girmiştim dişimdeki rahatsızlıktan dolayı,çekilir diye düşünürken dişimi ve sağlığını koruma üzerine bir tedavi bulmak memnuniyet verici, teşekkür ederim her birinize, tüm dostlarımla paylaşacağım deneyimlerimi.
Ahmet Çardak
Urfadent kliniğine gittiğimde çalışan arkadaşlarin oldukça ilgili ve güler yüzlü olduklarını özelikle belirtmek istiyorum. Ayrıca temizlik konusunda çok başarılı buldum.
Hakkımızda Urfadent Udentoconcept Karaköprü, Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde hizmet veren bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşmış olan bu firma, sunduğu kaliteli hizmetler ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerine güven vermektedir. Firma, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan bir anlayışa sahiptir. Uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile her türlü diş problemini çözebilmekte ve hastaların sağlıklı bir gülüşe kavuşmasını sağlamaktadır. Modern teknolojileri takip eden Urfadent Udentoconcept Karaköprü, bu sayede en başarılı ve etkili tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Firma, iletişim konusunda da oldukça başarılıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, telefon, mail ve web sitesi üzerinden kolayca ulaşılabilir olmayı hedeflemiştir. Firma telefonu olan 08502418682 numarası üzerinden müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilir, sorularınızı sorabilir veya randevu alabilirsiniz. Ayrıca firma mail adresi olan info@udentoconcept.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Firmanın web sitesi olan http://www.udentoconcept.com adresine giriş yaparak, hizmetlerini daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve online randevu alabilirsiniz. Firma adresi ise Urfadent Udentoconcept Karaköprü, Atakent Mah. Atatürk Bulvarı Fuar Kavşağı No: 3A, 63320 Karaköprü/Şanlıurfa şeklindedir. Bu adres üzerinden firma lokalize edilebilir ve kolayca ulaşılabilir konumdadır. Urfadent Udentoconcept Karaköprü, estetik diş hekimliği konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak, güler yüzlü ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak isteyenlere tavsiye edilebilecek bu firma, kalite standartlarına uygun hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.