Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Uzm. Dt. Mustafa Kemal ERENLER | İmplant | Diş eti | EstetiK
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail umut@implantkayseri.com
Adres Köşk, Uzm. Dt. Mustafa Kemal ERENLER | İmplant | Diş eti | EstetiK, Kuraç Sk. 6A, 38140 Melikgazi/Kayseri
Telefon 05549649233 Web Sitesi http://www.implantkayseri.com
Sudiye Altunbas
Kemal beye 2 adet implant yaptırdım. İşini anlatarak sakince yaptığı için implant ameliyatı fikri insanları her ne kadar korkutsa da doktorumun bilgi ve deneyimine güvenerek bu süreci sıkıntısız bir şekilde geçirdim. Gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir doktor kesinlikle tavsiye ederim. Eczacınız öneriyor????
Selma Korkmaz
Kemal beye 5 ay önce implant ve kaplama yaptırdım. Diş etlerimdeki problem nedeniyle dişlerim sallanmaya başlayınca uzun senelerdir ertelediğim diş tedavim için hekim araştırmaya başladım. Uzun araştırmalar sonucunda alanında uzman deneyimli bir hekim olduğunu düşündüğüm etrafımdaki insanlardan da güzel geri dönüşler aldığım Kemal beye gitmeye kararı verdim. Sallanan dişlerim çekilip yerine implant tedavisi uygulandı ve sonrasında üzerine dişler yapıldı. Ben tedaviden de verilen güler yüzlü hizmetten de çok memnun kaldım. Etrafımdaki herkese de öneriyorum.
Asi Rüzgar
Kendisi çok iyi bir insan,diş eti amaliyatı oldum ne işlemde nede sonrası bir ağrı hissetmedim,sonrasında estetik dolgu yaptirdim çok güzel yaptı eli çok hafif işlerini düzgün yapıyor,kisiligi çok iyi bir insan
Ömer Aksu
Mustafa bey çok TSK ederim.ımpilantlarimdan çok memnunum hiç bir sıkıntım yok.Gayet rahat herseyi yiyebiliyorum ayrıca sayenizde çok estetik oldu.ellerinize sağlık.
Sinem E.
Gömülü 20’lik diş çekimim vardı. Kemal Bey ve Nilüfer Hanım çekimi ağrısız sızısız gerçekleştirdiler. Çekim sonrası da verdikleri tavsiyelere harfiyen uyarak iyileşme sürecimi hızlıca tamamladım, dişlerimi sorunsuzca eskisi gibi kullanabiliyorum. Süreç boyunca tüm kaygılarımı ve sorularımı sabırla dinleyip cevapladıkları için ayırca kendilerine çok teşekkür ediyorum.
Turgut Duyar
Doktorlarimizin her ikiside hem davranişlari , hem bilgilendirmeleri ile cok rahatlatiyorlar. Guleryüzlü ve sevecen olmalari cok onemli. Önce güven ve bilgilendirme . Insan kendini güvende hissettigi yerde huzurlu olabilir. Dişiniz ile alakali herhangi bir sorununuz yoksa bile mutlaka ugrayin. Birgun kesinlikle ihtiyac olacak. Simdiden dogru adresi tespit edin
Yagiz Temiz
Muayene sonrası 5 çürük diş tespit edildi ve bunlara dolgu yapıldı. Rahat bir tedavi oldu benim için. Herkese tavsiye edebileceğim Kayseri'de güvenilir bir diş kliniği.
Fatih Pusatlıoğlu
Dişlerimden çok sıkıntı çektim ve sonunda en iyi diş hekimi ni burada buldum işlerini çok iyi yapıyor ve biliyorlar teşekkürler M.Kemal Erenler ve Nilüfer Altuntaş Allah işlerini zi yolunuzu açık etsin
Hakkımızda

Uzm. Dt. Mustafa Kemal ERENLER İmplant, Diş eti ve EstetiK konularında uzmanlaşmış bir diş kliniğidir.

Kayseri'nin Köşk bölgesinde faaliyet gösteren klinik, modern ve hijyenik bir ortamda hizmet sunmaktadır. Uzm. Dt.

Mustafa Kemal ERENLER, alanında deneyimli ve uzman bir diş hekimidir. İmplant tedavisi, diş eti tedavisi ve estetik diş hekimliği konularında uzmanlaşmış olan ERENLER, güncel tedavi yöntemlerini takip ederek sizlere en iyi tedavi seçeneklerini sunmaktadır. Klinik, son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır ve sterilizasyon konusunda en yüksek standartları uygulamaktadır. Bu sayede hastalarına güvenli ve sağlıklı bir tedavi ortamı sunmaktadır.

Uzm. Dt. Mustafa Kemal ERENLER Kliniği, implant tedavisi ile eksik dişlerinizi kalıcı olarak yerine koymakta ve doğal bir görünüm sağlamaktadır.

Ayrıca diş eti sorunlarıyla ilgili tedavilerde de uzmanlaşmış olan klinik, sağlıklı diş etlerine sahip olmanızı sağlamak için sizlere uygun tedavi seçenekleri sunmaktadır. Estetik diş hekimliği alanında da hizmet veren klinik, gülüşünüzü güzelleştirmek ve daha estetik bir görünüme kavuşmanızı sağlamak için çeşitli tedaviler sunmaktadır. Klinik, hasta memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışmaktadır.

Hastalarına özel ve kişiye özel bir tedavi planı oluşturan klinik, sizlere en iyi sonuçları elde etmeniz için yardımcı olmaktadır. Ayrıca konforlu bir ortamda tedavinizin gerçekleşmesi için özen gösterilmektedir. Uzm.

Dt. Mustafa Kemal ERENLER Kliniği, sizlere sağlıklı ve güzel bir gülüş sunmak için hizmet vermektedir. İletişim bilgilerini kullanarak klinikle iletişime geçebilir, randevu talebinde bulunabilirsiniz. Sağlıklı bir ağız ve güzel bir gülüş için Uzm.

Dt. Mustafa Kemal ERENLER İmplant, Diş eti ve EstetiK kliniği sizleri bekliyor.