Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Uzm. Dt. Naci Kazaz
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
E-Mail hakkiperk@yahoo.com
Adres Değirmiçem, Uzm. Dt. Naci Kazaz, Saliha Cahit Apartmanı, Maraşal Fevzi Çakmak Blv. No:64/A, 27090 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon 05432632840 Web Sitesi https://www.doktortakvimi.com/naci-kazaz/dis-hekimi-agiz-dis-ve-cene-cerrahisi/gaziantep
Fatma Korkmaz
Benim ciddi diş problemim olmasına rağmen cesaret edip diş doktoruna gidemiyordum yaşadığım olumsuz diş tedaviler yüzünden… Ama Naci bey sağ olsun onun sayesinde hiç korkmadan 4 implant yaptırdım ve o kadar memnun kaldım ki sadece tavsiye edebilirim.. Bana göre Gaziantep’ in en iyi Cerrahi ????????
Zilan Odek
Hayatımda çektiğim en ağrısız diş çekimi oldu. İki dolgu yaptırdım çok memnunum. ????
Serkan Söylemez
Google adam yazın Naci bey çıkar çok kısıtlı açılan çeneme 3 implat yapıp yeniden yemek yememi sağladı sağolsun gerek çalışanlar gerek kendisine çok teşekkürler. Samimi içtenlik herşey var adamda Hiç çekinmeden gidebilirsiniz. Rabbim Naci bey gibi dokdorlarin eksikliğini vermesin.
DJ GÖKHAN BAYRAKTAR
Naci bey çok profesyonel,İşinin ehli,gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.
mustafa tanas
1 Hafta önce 20 Lik Dişimin Yan Çıktığını Öğrendim Doktorum, Naci Kazaz Doktora Gitmemi İstedi Gittim İlk Baş ta Tedirginlik Vardı Ama Doktar Beyi Gördüğümde O pozitifliği Bana yansıtmış tı güler yüzlü doktor bey Ameliyatla Dişimi Alacağını Söyledi Ve ağrısız Bir şekilde aldı çok memnun oldum Sizlere Tavsiye Ederim Rahat Bir şekilde Gidebilirsiniz
Hakkımızda

Uzm. Dt. Naci Kazaz: Profesyonel Hizmet ve Memnuniyet Gaziantep'te hizmet veren Uzm.

Dt. Naci Kazaz, kusursuz bir diş kliniği deneyimi sunan başarılı ve uzman bir diş hekimidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Dt.

Kazaz, hastalarının sağlıklı bir gülüşe kavuşması için özenle çalışmaktadır. Uzm. Dt.

Naci Kazaz'ın kliniği, modern ve donanımlı bir ortamda hizmet vermektedir. Diş sağlığının önemini bilen ekibi, son teknoloji ekipmanlar kullanarak güvenilir ve etkili çözümler sunmaktadır. Kliniğin temiz ve hijyenik ortamıyla birlikte, hastaların rahat ve güvende hissetmesi sağlanmaktadır.

Dt. Kazaz'ın uzmanlık alanı; ağız, diş ve çene cerrahisi olup, yılların tecrübesiyle hastalarına kaliteli bir tedavi sunmaktadır. Gelişmiş cerrahi teknikler ve tedavi yöntemlerini kullanarak, hastalarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Dt. Kazaz, hastalarının bireysel ihtiyaçlarını ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, kişiye özel tedavi planları oluşturmaktadır. Uzm.

Dt. Naci Kazaz ve ekibi, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Alanında uzman ve deneyimli bir hekim olarak, hastalarının tüm sorularını yanıtlamakta ve tedavi sürecini detaylı şekilde açıklamaktadır.

Hastalarına samimi ve anlayışlı bir yaklaşım sergileyen Dt. Kazaz, güven ve iletişimde önemli bir rol oynamaktadır. Uzm.

Dt. Naci Kazaz kliniğinin iletişim bilgileri oldukça kullanışlıdır. Klinik telefonu 05432632840 üzerinden randevu alabilir ya da klinik mail adresi hakkiperk@yahoo.com üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, klinik web sitesi olan https://www.doktortakvimi.com/naci-kazaz/dis-hekimi-agiz-dis-ve-cene-cerrahisi/gaziantep adresinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Uzm. Dt.

Naci Kazaz'ın kliniği, Gaziantep'in Değirmiçem bölgesinde bulunmaktadır. Adresi, Saliha Cahit Apartmanı, Maraşal Fevzi Çakmak Bulvarı No:64/A, 27090 Şehitkamil/Gaziantep'tir. Konum olarak kolay erişilebilir bir yerde bulunması, hastalarının ulaşımını kolaylaştırmaktadır.

Uzm. Dt. Naci Kazaz ve ekibi, diş sağlığı konusunda uzmanlaşmış, deneyimli ve güler yüzlü bir ekiptir.

Her bir hastaya tamamen özgü bir tedavi planı sunarak, en iyi sonuçları elde etmeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan klinik, kusursuz bir diş sağlığı deneyimi sunmaktadır.