Diş Hekimlerine Özel Platform | Dijital Dental
5 puan
Uzman Diş Hekimi Neslihan Efeoğlu (Fadıloğlu)
Yorum Yap Bu Klinik Bana Ait
Adres Alsancak, Uzman Diş Hekimi Neslihan Efeoğlu (Fadıloğlu), 1434. Sk. No:7, 35220 Konak/İzmir
Telefon +902324225952 Web Sitesi http://www.drneslihanefeoglu.com
Levent F.
Hijyen seviyesi çok yüksek, pırıl pırıl bir muayenehane. Güler yüzlü bir ekip. Dr. Dt. Neslihan hanım da hasta dostu ve titiz çalışan bir diş hekimi. Doktor takvimi uygulamasında da en yüksek not alan diş hekimlerinden. Bir kere geldik ve aile hekimimiz oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.
Hakkımızda

Uzman Diş Hekimi Neslihan Efeoğlu'nun hakkında yazısı: "Sağlığınızın ve gülümsemenizin değerini biliyoruz!" sloganıyla hizmet veren Uzman Diş Hekimi Neslihan Efeoğlu (Fadıloğlu) kliniği, İzmir'in merkezi yerlerinden biri olan Alsancak'ta siz değerli hastalarını bekliyor. Yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla, en iyi diş sağlığı hizmetini sunmak amacıyla kurulan bu klinik, modern ve ferah bir ortamda hizmet vermektedir. Klinikteki son teknoloji ekipmanlar sayesinde, sizlere en kaliteli ve güvenilir diş tedavilerini sunmak için çalışmaktadır.

Neslihan Efeoğlu'nun tecrübesi ve uzmanlığıyla, çeşitli diş tedavilerinde sizlere yardımcı olmak onun öncelikli hedefidir. Klinikteki tüm personel, sizlerin rahatlığı ve konforunuz için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Hastaların özel ihtiyaçlarına dikkat edilir ve tedavi planları kişiye özgü olarak oluşturulur.

Bu şekilde, size özel bir tedavi deneyimi yaşarsınız. Uzman Diş Hekimi Neslihan Efeoğlu (Fadıloğlu) kliniği, estetik diş hekimliği, implant tedavisi, ortodonti, diş beyazlatma ve genel diş tedavileri gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Her yaş grubuna hitap eden tedavi seçenekleriyle, tüm aile bireylerinizin diş sağlığı sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Kliniğe ulaşmak oldukça kolaydır. Alsancak'taki merkezi konumu sayesinde kolaylıkla bulunabilir ve ulaşım sağlanabilir. Profesyonel ve güler yüzlü personeli ile sizleri en iyi şekilde ağırlarlar.

Randevu almak için klinik telefonunu arayabilir veya klinik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Uzman Diş Hekimi Neslihan Efeoğlu (Fadıloğlu) kliniği, tüm diş sağlığı sorunlarınızı çözmek ve size sağlıklı bir gülümseme sunmak için burada. Bu deneyimli ve profesyonel ekip sayesinde, diş tedavileriniz konusunda kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Sağlığınızı önemseyen ve en uygun tedavi seçeneklerini sunan Uzman Diş Hekimi Neslihan Efeoğlu (Fadıloğlu) kliniğine gelerek, dişlerinize hak ettiği özeni gösterin.